DANE KUPUJĄCEGO

Mam już konto

Twój e-mail / Login
Hasło

Zapomniałeś hasła ?

Twój e-mail / Login


Zarejestruj się

Imię
Nazwisko
Telefon
Kod pocztowy xx-xxx
Miasto
Ulica
Inny adres dostawy
Dane do faktury
Twój e-mail / Login
Hasło
Powtórz hasło

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia RODO o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingu bezpośredniego przez [dane kontaktowe firmy – w tym koniecznie e-mail i ew. telefon] i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, jak również prawie do wycofania zgody w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od [dane kontaktowe firmy – nazwa, identyfikator NIP lub KRS]. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Zapoznałem się z regulaminem sklepu

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych do marketingu bezpośredniego przez  [dane kontaktowe firmy – w tym koniecznie e-mail i ew. telefon], że zostałem poinformowany o prawie do wycofania zgody w każdym czasie.

O firmie

 

Produkujemy łóżka tapicerowane zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami

WSPÓŁPRACA:

marta@dormi.eu

571-309-223


info@dormi.eu