PRESTIGE ROYAL

Materac PRESTIGE ROYAL

Cena: 2203 PLN
Ilość sztuk:

Wysokość materaca wraz z pokrowcem: ~21 cm.

Poziom twardości: średni.

Pokrowiec: Coolmax.

WKŁAD:

  • pianka termoelastyczna Fit Foam o grubości 8 cm
  • Przekładka FeelDrought
  • pianka wysokoelastyczna Platinum Foam o grubości 11 cmKomfortowy materac piankowy firmy FOAM ROYAL, model PRESTIGE ROYAL.

Podstawą materaca jest 11 cm wysokoelastycznej piany Platinum Foam, odpowiadającej najwyższej klasy materacom sprężynowym. Wierzchnia warstwa składa się z 8 cm piany termoelastycznej Fit Foam, reagującej na ciepłotę ludzkiego ciała. Pianka termoelastyczna zapewnia wszystkim częściom ciała równomierne podparcie bez nacisku zwrotnego i gwarantuje dobre ukrwienie. Dzięki temu sen jest głęboki i komfortowy, a w nocy nie budzą nas bóle kręgosłupa, ani cierpnięcie kończyn. Materac wyposażony jest w przekładkę FeelDrougt. Jest to dodatkowa, cienka warstwa między podstawą materaca, a pianką termoelastyczną. FeelDrought pochłania wilgoć, która pod naciskiem ciała kładącego się na materacu zostaje z niego wypchnięta na boki poprzez siatkę 3D umieszoną w pokrowcu, dzięk temu materac zyskuje na komforcie i żywotności.

 

 

Pokrowiec Coolmax

  • Wyposażony w zamek błyskawiczny 360°
  • Możliwość prania w pralce
  • Gramatura: 500 g/m2

Pokrowiec Coolmax jest zbudowany z włókien stworzonych dla sportowców, odprowadzających nadmiar ciepła i więcej wilgoci, niż jakikolwiek inny materiał. Dzięki dobremu przewodzeniu cieplnemupolecany jest szczególnie dla materacy termoelastycznych. Pokrowiec posiada wszytą po bokach siatkę 3D, zwiększając żywotność materaca.

 

 

Istnieje możliwość wykonania materaca w niestandardowym wymiarze.

O firmie

 

Produkujemy łóżka tapicerowane zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami

WSPÓŁPRACA:

marta@dormi.eu

571-309-223


info@dormi.eu