SUPREME ROYAL

Materac SUPREME ROYAL

Cena: 2917 PLN
Ilość sztuk:

Wysokość materaca wraz z pokrowcem: ~34 cm.

Poziom twardości: średni.

Pokrowiec: Coolmax.

WKŁAD:

  • pianka termoelastyczna Fit Foam o grubości 8 cm
  • Przekładka FeelDrought
  • pianka wysokoelastyczna Platinum Foam o grubości 24 cmKomfortowy materac piankowy firmy FOAM ROYAL, model PRESTIGE ROYAL.

Podstawą materaca jest 24 cm wysokoelastycznej piany Platinum Foam, odpowiadającej najwyższej klasy materacom sprężynowym. Wierzchnia warstwa składa się z 8 cm piany termoelastycznej Fit Foam, reagującej na ciepłotę ludzkiego ciała. Pianka termoelastyczna zapewnia wszystkim częściom ciała równomierne podparcie bez nacisku zwrotnego i gwarantuje dobre ukrwienie. Dzięki temu sen jest głęboki i komfortowy, a w nocy nie budzą nas bóle kręgosłupa, ani cierpnięcie kończyn. Materac wyposażony jest w przekładkę FeelDrougt. Jest to dodatkowa, cienka warstwa między podstawą materaca, a pianką termoelastyczną. FeelDrought pochłania wilgoć, która pod naciskiem ciała kładącego się na materacu zostaje z niego wypchnięta na boki poprzez siatkę 3D umieszoną w pokrowcu, dzięk temu materac zyskuje na komforcie i żywotności.

 

 

Pokrowiec Coolmax

  • Wyposażony w zamek błyskawiczny 360°
  • Możliwość prania w pralce
  • Gramatura: 500 g/m2

Pokrowiec Coolmax jest zbudowany z włókien stworzonych dla sportowców, odprowadzających nadmiar ciepła i więcej wilgoci, niż jakikolwiek inny materiał. Dzięki dobremu przewodzeniu cieplnemu polecany jest szczególnie dla materacy termoelastycznych. Pokrowiec posiada wszytą po bokach siatkę 3D, zwiększając żywotność materaca.

 

 

Istnieje możliwość wykonania materaca w niestandardowym wymiarze.

O firmie

 

Produkujemy łóżka tapicerowane zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami

C.H. METROPOL DOM i WNĘTRZE

03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 82/22A
telefon: 22 512 77 46
info@dormi.eu

 

C.H. DOMOTEKA

(I piętro, lokal ACERO POLSKA)

03-286 Warszawa, ul. Malborska 41
telefon: 506 515 446
domoteka@dormi.eu