TYTAN ROYAL

Materac TYTAN ROYAL

Cena: 1617 PLN
Ilość sztuk:

Wysokość materaca wraz z pokrowcem: ~20 cm.

Poziom twardości: twardy.

Nośność: do 200 kg na osobę.

Pokrowiec: Climatherm.

WKŁAD:

  • wzmacniana pianka wysokoelastyczna Platinum Foam
  • wstawka ze średniej twardości pianki wysokoelastycznej Platinum Foam o grubości 4 cm
  • wstawka z pianki termoelastycznej Fit Foam o grubości 4 cmKomfortowy materac piankowy firmy FOAM ROYAL, model TYTAN ROYAL.

Rdzeń materaca wykonany jest z pianki wysokoelastycznej Platinum Foam, wzmocnionej poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii podwójnego spieniania i tłoczenia na gorąco. Dzięki temu materac jest stosunkowo twardy, a jednocześnie sprężysty. Tytan Royal jest dwustronny, obie strony posiadają 7 stref twardości. Pierwsza strona materaca jest jednolita, druga wyposażona została we wstawki o grubości 4 cm - rozkładają one ciężar ciała na wysokości barków, zwiększając komfort podczas snu. Jedna ze wstawek wykonana została z pianki wysokoelastycznej Platinum Foam o średniej twardości, druga z pianki termoelastycznej Fit Foam - reagującej na ciepłotę ludzkiego ciała. W ten sposób, w zależności od ułożenia materaca, uzyskać można aż trzy różne poziomy komfortu. Jest to materac o wysokiej twardości i nośności sięgającej 200 kg na osobę.

 

 

Pokrowiec Climatherm

  • Wyposażony w zamek błyskawiczny 360°
  • Możliwość prania w pralce
  • Gramatura: 500 g/m2

Pokrowiec Climatherm to wysokiej jakości pokrowiec pikowany. Dobrze odprowadza wilgoć i nadmiar ciepła, wysycha trzykrotnie szybciej niż zwykłe pokrowce, utrzymując stałą temperaturę ciała i współpracując z materacami termoelastycznymi. Włókna zostały zaimpregnowane w celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem. Pokrowiec posiada wszytą siatkę 3D, zwiększająca żywotność materaca.

 

 

Istnieje możliwość wykonania materaca w niestandardowym wymiarze

O firmie

 

Produkujemy łóżka tapicerowane zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami

WSPÓŁPRACA:

marta@dormi.eu

571-309-223


info@dormi.eu